De RDRS Gel Polish Cat Eye ‘Holo’ 8ml is een absolute eyecatcher voor iedere nagelstylist. Deze gelpolish creëert een schitterend magnetisch cat eye effect met holografische glans. De formule is hoog gepigmenteerd maar blijft perfect uitharden – 60 seconden in LED of 2 minuten in UV.
De polish is afweekbaar, HEMA- en TPO-vrij én verkleurt niet* – ideaal voor een professionele, veilige en langdurige manicure. De compacte 8ml flesjes zijn handig in gebruik en nemen weinig plek in.
Gebruik de Cat Eye Gel Polish in combinatie met een magneet voor het mooiste effect. Wil je extra glans? Laat de gel polish 10 seconden uitharden, breng je pigment of glitter aan en hard daarna volledig uit.
✔ Inhoud: 8ml
✔ HEMA/TPO vrij
✔ Kleurvast
✔ Uitharden: LED 60 sec / UV 120 sec
*Let op: mogelijke verkleuring bij gebruik met andere merken. Voor het beste resultaat gebruik je de volledige RDRS-lijn.