Rubberbase Nude Pink by Rob Rediers
Rubberbase Nude Pink by Rob Rediers
0 Review | Review toevoegen
Zachte, flexibele Rubber Base in Nude Pink. Ideaal om de nagelplaat te egaliseren en natuurlijk te verstevigen. HEMA/TPO vrij en afweekbaar.

Artikelnummer

RBNPRH

€ 19,95 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

De Rubber Base Nude Pink by Rob Rediers is dé ideale basis voor een natuurlijke en verzorgde nagel. Dankzij de zelfegaliserende formule werk je eenvoudig oneffenheden weg en geef je de nagel een zachte versteviging – zonder het gebruik van gel, acryl of acrygel.

In tegenstelling tot de B-Build is deze Rubber Base zachter en veel flexibeler. Hierdoor beweegt hij mee met de natuurlijke nagel, wat het risico op breken of scheuren aanzienlijk vermindert. Perfect dus voor klanten met gevoelige of flexibele nagels.

De Nude Pink is een elegante, neutrale kleur die prachtig staat op zichzelf, maar ook ideaal is als basis voor nail art of French designs.

Deze afweekbare formule is geschikt voor stylisten die graag wisselen zonder te vijlen tot op de natuurlijke nagel. Voor een optimaal resultaat breng je eerst een dunne laag Sticky Base aan, vooral onder glittervarianten. Hard dit uit, en werk vervolgens met één of meerdere lagen Rubber Base naar wens.

✔ Inhoud: 15ml
✔ HEMA/TPO vrij
✔ Kleurvast
✔ Uitharden: LED 60 sec / UV 120 sec
✔ Afweekbaar
Let op: kleuren kunnen op een telefoon of beeldscherm licht afwijken van de werkelijkheid.

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.